Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Clanet - strona główna
Wybory zakończone!
wtorek, 23 października 2007 11:51
Niezwykle ważne wydarzenie dla naszej firmy - kolejne wybory - już za nami! Oficjalne wyniki mają być lada chwila opublikowane przez PKW, ale dla nas ważniejsza jest inna informacja. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i niezwykłej ich mobilizacji, wszystkie Urzędy obsługiwane przez Clanet Sp. z o.o. na czas przygotowały się do wyborów parlamentarnych. Listy gotowe były na czas i żaden Urząd nie zgłosił nam problemów w dniu głosowania. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i... czekamy na kolejne wybory!
 
Wybory już w niedzielę!
piątek, 19 października 2007 11:34
Rejestry wyborców przygotowane, listy wyborcze wydrukowane - wszystkie jednostki administracyjne, obsługiwane przez naszą firmę są już gotowe na niedzielne wybory. W poniedziałek poinformujemy, jaki był wynik tegorocznej kampanii wyborczej, pod względem kompetencji stworzonego przez nas oprogramowania. Biorąc pod uwagę poprzednie lata, wszystko powinno pójść gładko, a dzięki zabezpieczeniom naszych baz danych, nie powinno być żadnych pomyłek na listach. A co do wyniku samych wyborów - cóż, niech wygrają najlepsi! Życzymy przyjemnego głosowania!
 
Witamy
środa, 10 października 2007 14:55
Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej naszej firmy! Stworzyliśmy ją z myślą o naszych licznych partnerach i mamy nadzieję, że szybko znajdą Państwo na niej żądane informacje. Działy poświęcone poszczególnym dziedzinom naszej działalności znajdą Państwo w lewym menu, a informacje wspólne dla wszystkich działów znajdują się w górnym menu.
Życzymy przyjemnego surfowania po naszych stronach, a wszelkie uwagi prosimy kierować pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Dopisz się do rejestru!
czwartek, 11 października 2007 12:10
Chcesz głosować poza miejscem swojego zameldowania? Do dnia dzisiejszego możesz złożyć odpowiednie podanie, aby dopisano cię do rejestru wyborców. Dowiedz się, jak to zrobić, w Urzędzie Miasta lub Gminy, w którym zamierzasz oddać swój głos. Jeśli Rejestr jest tam prowadzony za pomocą programu firmy Clanet, na pewno nie będzie z tym kłopotu! Natomiast do 19 października możesz odebrać w Urzędzie właściwym do swojego miejsca zameldowania specjalne zaświadczenie, które umożliwi ci głosowanie na terenie całego kraju. Nie czekaj! Głosuj!
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 10
Clanet Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice NIP: 969-12-82-387
Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000038123
Kapitał zakładowy: 50 tysięcy PLN