Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Clanet - strona główna
Statystyka
niedziela, 28 grudnia 2008 00:11

W związku ze zmianami w strukturze plików raportów do GUS z pobytów czasowych, trwają obecnie prace nad wprowadzeniem tych zmian do naszych modułów przygotowujących sprawozdania. Zmiany w wersji windowsowej zostały już wykonane i rozesłane do użytkowników tego systemu. Dla wersji DOS-owej nowy moduł Statystyka będzie rozesłany na początku 2009 roku.

Wszyscy zainteresowani możliwością tworzenia automatycznego takich sprawozdań, a nie posiadający odpowiedniego modułu, lub nie mający umowy konserwacyjnej na ten moduł, proszeni są o kontakt z naszą firmą.

 
Homologacja
wtorek, 09 grudnia 2008 15:26

Informujemy, że 4 grudnia 2008 roku uzyskaliśmy z MSWiA homologację na rok 2009 dla naszych programów do obsługi LBD systemu PESEL.

Oznacza to, że nasze obydwa programy (wersja DOS i wersja Windows) są zgodne z obowiązującymi ustawami oraz systemem PESEL MSWiA i mogą być używane w Lokalnych Bankach Danych PESEL w roku 2009.

O przewidywanych zmianach w systemie PESEL w związku ze zmianą prawa w 2009 roku prosimy czytać w kolejnej notce na naszej stronie.

Więcej…
 
Propozycja wymiany oprogramowania
środa, 19 listopada 2008 16:13
 Wszystkich użytkowników naszego oprogramowania DOS-owego zachęcamy do wymiany użytkowanego oprogramowania na przygotowane odpowiedniki tego oprogramowania dla platformy Windows.

Oprogramowanie to, zachowując funkcjonalność znaną Państwu z wersji dos-owych, posiada jednocześnie nowoczesne rozwiązania techniczne i bazodanowe.

Więcej…
 
Nowa ustawa o ewidencji ludności
niedziela, 07 grudnia 2008 22:13

W związku z zapytaniami o pracę naszego oprogramowania po zmianie ustawy o ewidencji ludności, zapewniamy, że  jesteśmy przygotowani do wprowadzenia w jak najszybszym terminie wszystkich zmian, których ta ustawa wymaga. Obecnie rozpowszechniana przez nas wersja programu do ewidencji ludności nie może spełniać warunków nowej ustawy, gdyż byłaby niezgodna z obecnie obowiązującą oraz nie spełniałaby wymogów homologacyjnych MSWiA. Dlatego wszystkie firmy, które zapewniają o dostosowaniu swojego programu do nowej ustawy, albo mijają się z prawdą, albo wprowadziły zmiany wbrew woli MSWiA.

Poniżej można przeczytać jak wyglądają prace nad zmianami w oprogramowaniu:

Więcej…
 
Propozycje umów rozesłane
piątek, 14 listopada 2008 13:10
Jak zwykle pod koniec roku rozsyłamy do klientów posiadających oprogramowanie produkcji naszej firmy propozycje Umów Serwisowych na kolejny rok. Stosowny dokument powinien już do Państwa dotrzeć albo lada chwila pojawi się w korespondencji. Jeśli nie otrzymali Państwo jeszcze propozycji Umowy Serwisowej, a byliby Państwo nią zainteresowani, prosimy o kontakt!
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 10
Clanet Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice NIP: 969-12-82-387
Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000038123
Kapitał zakładowy: 50 tysięcy PLN