Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Clanet - strona główna
Homologacja na 2010 rok
wtorek, 22 grudnia 2009 02:00

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w grudniu 2009 otrzymaliśmy homologacje na rok 2010 dla obu naszych programów obsługi LBD systemu PESEL:

Programu Urząd Ewidencja dla systemu DOS

Programu Ewidencja.net dla systemu Windows

Homologacja została wydana jak zwykle na okres jednego, całego roku i obowiązuje do 31 grudnia 2010 r. Świadczy to o tym, że pogłoski o znaczących zmianach w funkcjonowaniu systemu PESEL w najbliższym czasie, są jak najbardziej nieuzasadnione.

 

Więcej…
 
Zmiany w systemie Ewidencji Ludności
piątek, 09 października 2009 13:00

Zgodnie z wytycznymi MSWiA od 1 października obowiązuje nowy format przesyłu danych oraz kilka zmian w pracy systemu Ewidencji Ludności. Wszyscy nasi klienci posiadający umowy serwisowe w ostatnich dniach powinni byli otrzymać drogą internetową poprawki do swoich programów. Prosimy o niezwłoczne zainstalowanie ich w swoich programach i wysyłanie eksportów już nową metodą.


Użytkowników nie posiadający umów prosimy o kontakt w celu uzgodnienia  sposobu aktualizacji ich programów.

Wszelkie uwagi i pytania dotyczące funkcjonowania nowej wersji prosimy kierować do nas telefonicznie lub pocztą internetową.

 
Zmiany w programach dla Ewidencji Ludności
sobota, 14 marca 2009 15:26

W związku z rozesłanymi przez urzedy wojewódzkie pismami, dotyczącymi konieczności aktualizacji oprogramowania dla ewidencji ludności, informujemy, że wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania, którzy posiadają Umowy Serwisowe, otrzymają w ramach umowy – czyli bezpłatnie, aktualizacje związane z planowanym uchwaleniem przez sejm RP nowej ustawy o ewidencji ludności oraz dostosowaniem oprogramowania do innych aktów prawnych, wymienionych w w/w piśmie.

Nasze oprogramowanie jest na bieżąco dostosowywane do wszystkich wymagań przekazywanych firmom przez MSWiA, w podanych przez nie terminach. Dotyczy to obydwu wersji naszego oprogramowania: wersji dla DOS i wersji dla Windows

Więcej…
 
Wybory do Parlamentu Unii Europejskiej
wtorek, 19 maja 2009 09:00

W związku ze zbliżajacymi się wyborami do Parlamentu UE, rozesłaliśmy wszystkim naszym klientom, którzy mają podpisaną z nami umowę serwisową, aktualnie obowiązujące wzory spisów wyborców. Jeśli nie dotarły do Państwa takie aktualizacje, prosimy o kontakt z naszą firmą.

Jednocześnie przypominamy użytkownikom naszej wersji DOS o zarchiwizowaniu danych przed przystapieniem do wydruku.

Zwracamy również uwagę użytkownikom modułu "Wybory" na konieczność dokładnego wykonywania kolejnych kroków w przygotowywaniu wyborów, gdyż wykonanie ich w niewłaściwej kolejności może uniemozliwić później wydrukowanie list dodatkowych.

 
Pliki dla GUS
poniedziałek, 19 stycznia 2009 00:42

W ostatnich dniach do urzędów miast i gmin dotarły pisma z GUS, dotyczące przekazania gminnych zbiorów meldunkowych i podatkowych na potrzeby Narodowego Spisu Powszechnego i Spisu Rolnego. W związku z tym nasi programiści przygotowują narzędzie, które umożliwi przygotowanie wymaganych plików XML w opisanym przez GUS formacie. W momencie zakończenia prac nad odpowiednim modułem, wszyscy nasi klienci zostaną powiadomieni pocztą internetową.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 10
Clanet Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice NIP: 969-12-82-387
Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000038123
Kapitał zakładowy: 50 tysięcy PLN