Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

clanet web
środa, 10 października 2007 14:49

Na rynku istnieje wiele firm oferujących usługi hostingowe, a dynamiczny rozwój Internetu spowodował, że praktycznie każdy jest w stanie założyć własną stronę i skonfigurować e-mail. Jednak kiedy nasz klient chce po prostu "zamówić hosting i zapomnieć o problemach", wkraczają nasi administratorzy. Jesteśmy w stanie "na miarę" zaproponować twojej firmie rozwiązanie, które będzie dla ciebie w pełni satysfakcjonujące.

Posiadamy własną infrastrukturę sieciową - możesz u nas wynająć osobne łączne internetowe, własny serwer z mirroringiem, serwer pocztowy czy WWW. W zależności od potrzeb twoich i twoich pracowników, odpowiednio skonfigurujemy i zabezpieczymy konta e-mail, założymy oprogramowanie zapobiegające SPAMowi, zaproponujemy rozwiązania specyficzne dla rodzaju twojej działalności. Ponieważ współpracujemy z liderami na rynku hostingu, możesz być pewien, że twoje dane i poczta będą bezpieczne.

Usługi web nie są dominującym polem naszego działania - wolimy sprawdzać się tam, gdzie nikt inny jeszcze nie dotarł. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej profesjonalnego podejścia do tego typu usług, niż dotychczas - zapraszamy. Podobnie jak na innych polach działania, również w dziedzinie usług hostingowych zapewniamy najwyższą jakość usług i najwyższej klasy profesjonalistów w tej dziedzinie. Skontaktuj się z nami pod adresem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Image
 
Clanet Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice NIP: 969-12-82-387
Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000038123
Kapitał zakładowy: 50 tysięcy PLN