Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

clanet technology
środa, 10 października 2007 14:47

Komputery i nowoczesne technologie to nie tylko Internet i wierny PC, który znajduje się dziś na każdym biurku i stanowisku pracy. Praktycznie każde urządzenie kontrolowane jest dziś przez bardziej lub mniej skomplikowany układ elektroniczny. Sterowniki, zaawansowane protokoły wymiany danych i mikroprocesory rządzą światem, a okiełznanie technologii ich produkcji i programowania to nasza pasja od wielu lat.

Współpracując z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie i korzystając z doświadczeń swoich założycieli i pracowników, potrafimy stworzyć praktycznie każdy układ, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Miniaturyzacja, oszczędne programowanie, algorytmy dopracowane do najdrobniejszego szczegółu i zastosowanie nowoczesnych, a często rewolucyjnych rozwiązań powoduje, że Clanet Sp. z o.o. może zaoferować Ci jakość i cenę, o której konkurencja nawet nie śni. Pamiętaj - największe osiągnięcia powstają z pasji.

To właśnie dzięki niej dział technologiczny Clanet Sp. z o.o. zrealizował do tej pory szereg zleceń, które sprawdzają się zarówno w nauce, jak i urządzeniach użytkowych. Wygrany przetarg na stworzenie stanowiska badawczego dla Politechniki Śląskiej w Gliwicach otworzył nam drzwi do zupełnie nowych kontaktów i technologii. Udana realizacja stanowiska badawczo-szkoleniowego, wykorzystującego dziesiątki urządzeń pomiarowych oraz urządzeń do kontroli temperatury oraz wilgotności potwierdziła, że potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu.

Opracowany przez nas moduł sterowania automatami do gry następnej generacji, wykorzystujący technologie CanOpen i MMC/SD stał się na rynku prawdziwym hitem. Realizując projekty komercyjne wciąż odnajdujemy rozwiązania, które spotykają się ze sporym zainteresowaniem środowisk naukowych oraz biznesowych w Polsce i Europie.

Jeśli szukasz firmy, która zrealizuje Twój projekt, skontaktuj się z nami. Szybko i profesjonalnie zaproponujemy rozwiązanie, z którego na pewno będziesz zadowolony.

Image

 
Clanet Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice NIP: 969-12-82-387
Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000038123
Kapitał zakładowy: 50 tysięcy PLN