Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

filozofia firmy
środa, 10 października 2007 14:46

XXI wiek to niespotykany w dziejach rozwój technologii, myśli technicznej i rozwiązań komunikacyjnych. To także wyzwanie dla firm, które aby osiągnąć sukces na rynku, muszą wykorzystywać technologię do maksimum. Tam, gdzie kiedyś wystarczało pióro i papier, teraz królują komputery. Tam, gdzie dotąd rządził telefon i fax, teraz lepiej sprawdzają się internetowe telekonferencje i elektroniczna wymiana dokumentów. Tradycyjny wizerunek firmy się zmienia.

Obserwując ten trend, a jednocześnie korzystając z naszej wiedzy technicznej, postanowiliśmy stworzyć zupełnie nową strukturę organizacyjną firmy, której zadaniem będzie dynamiczne dopasowanie się do warunków rynkowych, elastyczność i szybkość reakcji. Tak, jak wielotysięczne armie wielkich mocarstw ustępują pola wyspecjalizowanym, małym i bardzo mobilnym jednostkom szybkiego reagowania, tak i poszczególne zespoły budowane marki Clanet, są w stanie szybko i wydajnie zrealizować wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Trzonem firmy są biura w Gliwicach, w których siedzibę ma kadra kierownicza i menedżerowie poszczególnych projektów, jednak aby szybko i sprawnie sprostać wyzwaniom naszych klientów, wykorzystujemy najnowsze technologie komunikacyjne, aby zatrudnić najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Nasi współpracownicy oraz firmy partnerskie, a także klienci mają swe siedziby na terenie całego kraju, a także za granicą, jednak dzięki dopracowanemu systemowi kontroli jakości i komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami, geograficzna odległość nie jest przeszkodą. Wychodząc z założenia, że najlepszym środowiskiem pracy specjalisty jest jego otoczenie, umożliwiamy naszym pracownikom i współpracownikom działanie na odległość. Ich entuzjazm, doświadczenie i organizacja pracy gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

O tym, że taka filozofia jest przyszłością biznesu, przekonuje nas silna pozycja naszej firmy i dalszy jej rozwój. Przy okazji dziękujemy wszystkim naszym partnerom i klientom, którzy przyczynili się do naszego sukcesu.

Zarząd Clanet Sp. z o.o.Image

 
Clanet Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice NIP: 969-12-82-387
Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000038123
Kapitał zakładowy: 50 tysięcy PLN