Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Clanet - strona główna
Nowa ustawa o ewidencji ludności
niedziela, 07 grudnia 2008 22:13

W związku z zapytaniami o pracę naszego oprogramowania po zmianie ustawy o ewidencji ludności, zapewniamy, że  jesteśmy przygotowani do wprowadzenia w jak najszybszym terminie wszystkich zmian, których ta ustawa wymaga. Obecnie rozpowszechniana przez nas wersja programu do ewidencji ludności nie może spełniać warunków nowej ustawy, gdyż byłaby niezgodna z obecnie obowiązującą oraz nie spełniałaby wymogów homologacyjnych MSWiA. Dlatego wszystkie firmy, które zapewniają o dostosowaniu swojego programu do nowej ustawy, albo mijają się z prawdą, albo wprowadziły zmiany wbrew woli MSWiA.

Poniżej można przeczytać jak wyglądają prace nad zmianami w oprogramowaniu:

Więcej…
 
Propozycja wymiany oprogramowania
środa, 19 listopada 2008 16:13
 Wszystkich użytkowników naszego oprogramowania DOS-owego zachęcamy do wymiany użytkowanego oprogramowania na przygotowane odpowiedniki tego oprogramowania dla platformy Windows.

Oprogramowanie to, zachowując funkcjonalność znaną Państwu z wersji dos-owych, posiada jednocześnie nowoczesne rozwiązania techniczne i bazodanowe.

Więcej…
 
Propozycje umów rozesłane
piątek, 14 listopada 2008 13:10
Jak zwykle pod koniec roku rozsyłamy do klientów posiadających oprogramowanie produkcji naszej firmy propozycje Umów Serwisowych na kolejny rok. Stosowny dokument powinien już do Państwa dotrzeć albo lada chwila pojawi się w korespondencji. Jeśli nie otrzymali Państwo jeszcze propozycji Umowy Serwisowej, a byliby Państwo nią zainteresowani, prosimy o kontakt!
 
Wybory zakończone!
wtorek, 23 października 2007 11:51
Niezwykle ważne wydarzenie dla naszej firmy - kolejne wybory - już za nami! Oficjalne wyniki mają być lada chwila opublikowane przez PKW, ale dla nas ważniejsza jest inna informacja. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i niezwykłej ich mobilizacji, wszystkie Urzędy obsługiwane przez Clanet Sp. z o.o. na czas przygotowały się do wyborów parlamentarnych. Listy gotowe były na czas i żaden Urząd nie zgłosił nam problemów w dniu głosowania. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i... czekamy na kolejne wybory!
 
Wybory już w niedzielę!
piątek, 19 października 2007 11:34
Rejestry wyborców przygotowane, listy wyborcze wydrukowane - wszystkie jednostki administracyjne, obsługiwane przez naszą firmę są już gotowe na niedzielne wybory. W poniedziałek poinformujemy, jaki był wynik tegorocznej kampanii wyborczej, pod względem kompetencji stworzonego przez nas oprogramowania. Biorąc pod uwagę poprzednie lata, wszystko powinno pójść gładko, a dzięki zabezpieczeniom naszych baz danych, nie powinno być żadnych pomyłek na listach. A co do wyniku samych wyborów - cóż, niech wygrają najlepsi! Życzymy przyjemnego głosowania!
 
Dopisz się do rejestru!
czwartek, 11 października 2007 12:10
Chcesz głosować poza miejscem swojego zameldowania? Do dnia dzisiejszego możesz złożyć odpowiednie podanie, aby dopisano cię do rejestru wyborców. Dowiedz się, jak to zrobić, w Urzędzie Miasta lub Gminy, w którym zamierzasz oddać swój głos. Jeśli Rejestr jest tam prowadzony za pomocą programu firmy Clanet, na pewno nie będzie z tym kłopotu! Natomiast do 19 października możesz odebrać w Urzędzie właściwym do swojego miejsca zameldowania specjalne zaświadczenie, które umożliwi ci głosowanie na terenie całego kraju. Nie czekaj! Głosuj!
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 9
Clanet Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice NIP: 969-12-82-387
Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000038123
Kapitał zakładowy: 50 tysięcy PLN