Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Clanet - strona główna
Zmiany w systemie Ewidencji Ludności
piątek, 09 października 2009 13:00

Zgodnie z wytycznymi MSWiA od 1 października obowiązuje nowy format przesyłu danych oraz kilka zmian w pracy systemu Ewidencji Ludności. Wszyscy nasi klienci posiadający umowy serwisowe w ostatnich dniach powinni byli otrzymać drogą internetową poprawki do swoich programów. Prosimy o niezwłoczne zainstalowanie ich w swoich programach i wysyłanie eksportów już nową metodą.


Użytkowników nie posiadający umów prosimy o kontakt w celu uzgodnienia  sposobu aktualizacji ich programów.

Wszelkie uwagi i pytania dotyczące funkcjonowania nowej wersji prosimy kierować do nas telefonicznie lub pocztą internetową.

 
Wybory do Parlamentu Unii Europejskiej
wtorek, 19 maja 2009 09:00

W związku ze zbliżajacymi się wyborami do Parlamentu UE, rozesłaliśmy wszystkim naszym klientom, którzy mają podpisaną z nami umowę serwisową, aktualnie obowiązujące wzory spisów wyborców. Jeśli nie dotarły do Państwa takie aktualizacje, prosimy o kontakt z naszą firmą.

Jednocześnie przypominamy użytkownikom naszej wersji DOS o zarchiwizowaniu danych przed przystapieniem do wydruku.

Zwracamy również uwagę użytkownikom modułu "Wybory" na konieczność dokładnego wykonywania kolejnych kroków w przygotowywaniu wyborów, gdyż wykonanie ich w niewłaściwej kolejności może uniemozliwić później wydrukowanie list dodatkowych.

 
Zmiany w programach dla Ewidencji Ludności
sobota, 14 marca 2009 15:26

W związku z rozesłanymi przez urzedy wojewódzkie pismami, dotyczącymi konieczności aktualizacji oprogramowania dla ewidencji ludności, informujemy, że wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania, którzy posiadają Umowy Serwisowe, otrzymają w ramach umowy – czyli bezpłatnie, aktualizacje związane z planowanym uchwaleniem przez sejm RP nowej ustawy o ewidencji ludności oraz dostosowaniem oprogramowania do innych aktów prawnych, wymienionych w w/w piśmie.

Nasze oprogramowanie jest na bieżąco dostosowywane do wszystkich wymagań przekazywanych firmom przez MSWiA, w podanych przez nie terminach. Dotyczy to obydwu wersji naszego oprogramowania: wersji dla DOS i wersji dla Windows

Więcej…
 
Pliki dla GUS
poniedziałek, 19 stycznia 2009 00:42

W ostatnich dniach do urzędów miast i gmin dotarły pisma z GUS, dotyczące przekazania gminnych zbiorów meldunkowych i podatkowych na potrzeby Narodowego Spisu Powszechnego i Spisu Rolnego. W związku z tym nasi programiści przygotowują narzędzie, które umożliwi przygotowanie wymaganych plików XML w opisanym przez GUS formacie. W momencie zakończenia prac nad odpowiednim modułem, wszyscy nasi klienci zostaną powiadomieni pocztą internetową.

 
Statystyka
niedziela, 28 grudnia 2008 00:11

W związku ze zmianami w strukturze plików raportów do GUS z pobytów czasowych, trwają obecnie prace nad wprowadzeniem tych zmian do naszych modułów przygotowujących sprawozdania. Zmiany w wersji windowsowej zostały już wykonane i rozesłane do użytkowników tego systemu. Dla wersji DOS-owej nowy moduł Statystyka będzie rozesłany na początku 2009 roku.

Wszyscy zainteresowani możliwością tworzenia automatycznego takich sprawozdań, a nie posiadający odpowiedniego modułu, lub nie mający umowy konserwacyjnej na ten moduł, proszeni są o kontakt z naszą firmą.

 
Homologacja
wtorek, 09 grudnia 2008 15:26

Informujemy, że 4 grudnia 2008 roku uzyskaliśmy z MSWiA homologację na rok 2009 dla naszych programów do obsługi LBD systemu PESEL.

Oznacza to, że nasze obydwa programy (wersja DOS i wersja Windows) są zgodne z obowiązującymi ustawami oraz systemem PESEL MSWiA i mogą być używane w Lokalnych Bankach Danych PESEL w roku 2009.

O przewidywanych zmianach w systemie PESEL w związku ze zmianą prawa w 2009 roku prosimy czytać w kolejnej notce na naszej stronie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9
Clanet Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice NIP: 969-12-82-387
Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000038123
Kapitał zakładowy: 50 tysięcy PLN